Hakkımızda

Alarko Carrier, 1999 yılında Toshiba iklimlendirme bölümü ile Carrier arasında kurulan Toshiba Carrier Co.’nun dünyanın çeşitli noktalarında ürettiği iklimlendirme ürünlerinin Türkiye’de satışında tek yetkilidir.

Toshiba, hava koşullandırma alanında bir çok ilki yaratan, ülkesi Japonya’da ve dünyada öncü bir kuruluştur. Toshiba özellikle hafif ticari (VRF sistemleri) ve bireysel oda tipi klimalar ile elektronik kontrol alanında gelişmiş ürün gamına sahiptir.

1875 yılında Japonya sanayisinin öncüsü Hisashige TANAKA tarafından kurulan Toshiba 1980 yılında devrim niteliğindeki Inverter teknolojisini tasarlayıp geliştirerek yeni bir çağı başlatmıştır.

Eşit oranlı ve halka açık bir ortaklık olan Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. 2001 yılından bu yana Toshiba markalı VRF sistemlerini ve en gelişmiş iklimlendirme ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Bu iş ortaklığı 2005 yılında bireysel alanda da Toshiba Carrier’ın ürünlerinin tam seri olarak satışına başlanmasıyla daha da gelişmiştir.

Carrier Global Corporation'ın bir parçası olan Toshiba markalı premium HVAC çözümleri, birinci sınıf verimlilik ve öncü kalitesi ile tanınır. İnovasyon, enerji verimliliği ve çevresel sorumluluk konularındaki sarsılmaz bağlılığı, müşterilerin karbondan arındırma yolculuklarında Toshiba HVAC çözümlerinin destek sunmasını mümkün kılmaktadır.

Toshiba HVAC çözümleri, nesiller boyunca insanlar ve gezegenimiz için önemli olarak kabul edilen akıllı iklim ve enerji çözümlerinde global ölçekte bir lider olan Carrier Global Corporation'ın bir parçasıdır. Daha fazla bilgi için https://www.toshiba-carrier.co.jp/global/ adresini ziyaret edin veya Toshiba HVAC'ı sosyal medyada takip edin:
https://www.facebook.com/toshibacarriercorporation
https://www.linkedin.com/company/toshiba-carrier-corporation/
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.