Destek

 

Alış verişinizi sorunsuz yapabilmeniz, her aşamasında kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve
sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda yanıtladık.

Farklı sorularınız için, iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz...

Hesaplarım
 • Üyelikten nasıl çıkabilirim?


  “Profil” menüsündeki “Kişisel Bilgiler” başlığı altından, “Hesabımı iptal et” bağlantısına tıklayarak üyelikten çıkabilirsiniz.

 • Kayıtlı adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?


  Adres bilgilerinizi, “Profil” menüsündeki "Adreslerim" başlığı altından güncelleyebilirsiniz.

 • Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?


  Üye bilgilerinizi, “Profil” menüsündeki "Kişisel Bilgiler" başlığı altından güncelleyebilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?


  Web sitemizin “Profil”e giriş kısmında, üye olurken kullandığınız e-posta adresini girin ve “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın. E-postanıza gelecek olan “Şifre yenileme” postasında anlatılan adımları takip ederek yeni bir şifre belirleyin. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın.

 • Nasıl üye olurum?


  Web sitemize üye olmak için sağ üst köşede bulunan “Profil” bağlantısına tıklayın. Önünüze gelecek ekrandaki “Giriş Yap/Üye Ol” altından Üye Ol’a tıklayın. Adımları takip ederek zorunlu alanları eksiksiz doldurduktan sonra “Kaydet” butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra girdiğiniz e-posta adresine bir aktivasyon postası gönderilir. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. E-postanıza gelen aktivasyon postasında yer alan bağlantıyı tıklayarak üyeliğinizi onaylayın. Bu işlemden sonra web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Üye ol/Giriş yap” bağlantısına tıklayarak e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.