Güvenlik
 • On-line satış sistemi hata verdi ve alışveriş yapmadım. Fakat kredi kartımdan tahsilat yapılmış. Ne yapmalıyım?


  Bu konuyla ilgili olarak 444 0 128 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

 • Online satış sistemi güvenli midir?


  Kişisel veri ve ödeme bilgisi içeren her türlü işlemin internet sitesi ve mobil sitede EV SSL ile gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu sertifika sayesinde, ziyaretçilere web sitemizin kesin olarak sorunsuz görüntülendiği ve web sitemizde herhangi bir dolandırıcılık işleminin olamayacağı garanti edilmiş olur. 

  Elektronik ticarete konu malın, stok bilgisi, içeriği, malzemesi, ölçüleri gibi özellikleri, kullanımı, garantisi, teknik desteği ve bunların kim tarafından sağlanacağına ilişkin detaylar ile gerçek boyutlarının anlaşılmasını mümkün kılan görselleri, tedarik, kargo ve teslimat süresi gibi hususlar, sipariş alıcıya teslim edilinceye kadar siparişin durumu hakkında gerekli bilgiler ve kargo takip imkânı müşterilerimize sunulmaktadır.

  Alıcılara ilişkin kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, sadece tahsilat işlemi sırasında, bu bilginin ilgili ödeme çözüm ortağına güvenli bir şekilde iletilmesi sağlanır. Ödemelerde, farklı online ödeme ihtiyaçlarını karşılayan ve taksit imkanı sunan ve Sanal POS hizmeti veren online ödeme çözüm ortağı ile çalışılmaktadır. Güvenlik filtreleri sayesinde dolandırıcılık işlemlerine karşın korunma sağlanır. Ödemelerin kartın yasal sahibi tarafından yapıldığı doğrulanarak online alışverişi daha güvenli hale getiren ek koruma  mevcuttur.

  E-ticaret sitemizde, 3D Secure (3 boyutlu güvenlik) ile alışveriş imkanı bulunmaktadır. 3D Secure, Visa ve Mastercard tarafından internet alışverişlerinde  güvenliği arttırmak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistem, müşteri, kart sağlayıcı, banka ve e-ticaret sitesi arasındaki bilgi akışını özel bir şifreleme yoluyla gerçekleştirir ve çalıntı kart kullanımının önüne geçilmiş olunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.