Hava Temizleyici Tavsiyeleri: TOSHIBA Hava Temizleme Cihazı ve Özellikleri

Hava temizleyici ortam havasını sürekli temizlemesi sayesinde toz, kir, duman, mikrop gibi unsurları ortadan kaldıran bir sisteme sahip. Bu açıdan hemen herkesin faydalanabileceği hava temizleyicisi solunum yolu ile ilgili problem yaşayanlara ve alerjik hastalık geçirenlere ayrıca yarar sağlıyor. Söz konusu zararlı maddeleri ortadan kaldırması ile daha sağlıklı bir solunum imkânı sunan hava temizleme cihazı ürünleri, sunduğu yüksek hijyen standartları gereği bebekli ailelerin de tercihi olabiliyor. Tüm bu talep ve beklentilere yanıt vermek üzere tasarlanan Toshiba hava temizleme cihazları da gelişmiş fonksiyonları ile piyasanın en iyilerinden. Sunduğu 6 katmanlı filtresi sayesinde temiz havanın tesisini kolaylaştıran Toshiba hava temizleyici ödüllü tasarımı ile de başarısını gözler önüne seriyor. Siz de hava temizleyici tavsiye listelerinde bir adım öne çıkan Toshiba marka tasarımları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Filtre Sistemi İle Toshiba Hava Temizleyicileri

Hava temizleyici tavsiye eden yazılardaki ortak görüşlerden biri ilgili cihazın filtre sisteminin ne kadar geliştiği. Bu açıdan Toshiba marka hava temizleyici modelleri, sunduğu 6 katmanlı filtre ile temiz havaya kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Bu filtreler neler? Modelde kullanıcıları ilk karşılayan ön filtre kırıntıları, hayvan tüy ve kıllarını, tozu ve daha büyük parçacıkları tutabiliyor. Böylece hayvanların yaşadığı evlerde de büyük avantaj sağlayan Toshiba hava temizleyicilerindeki ön filtre, diğer filtrelerin kullanım süresini de uzatıyor. Farklı pek çok zararlı unsuru, maddeyi daha dipteki filtrelere gelmeden önleyebilen bu ön filtre, böylelikle diğer filtrelerin iş yükünü azaltıyor. Toshiba hava temizleyici HEPA filtresi ile de yüksek standardını koruyor. Bu H13 HEPA filtre havayı her tür bakteri, virüs, alerjenden ve PM 1 boyutundaki toz parçacıklarından koruyor. %100’e yakın sterilize yeteneği sayesinde H13 HEPA filtre Toshiba hava temizleyicilerinin kalitesini artıran ayrıntılar arasında. Çubuk karbon filtre de sistemin önemli parçalarından biri. Uçucu organik bileşikler gibi zararlı gazları, tütün dumanını ve kötü kokuları ortadan kaldıran çubuk karbon filtre, daha solunabilir bir havaya izin veriyor. Pet filtre ise Toshiba hava temizleyicilerinde iki adet bulunuyor. Bunlardan biri PM 2.5 boyutlu asılı toz parçacıklarını ortadan kaldırırken diğeri HEPA filtrenin ömrünü uzatmakla görevli. Son olarak soğuk katalizör aktif karbon filtre de bakteri, virüs, küf, mantarların HEPA filtreye yerleşmesini engelliyor. Toshiba hava temizleyicilerindeki bu filtreler, böylece mükemmel çalışan bir sistemin / bütünün parçaları olarak birbirine ayak uyduruyor.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Bir Solunum İmkânı

Hava temizleyici tavsiyelerinde, cihazların sunduğu yararlardan söz açıldığında bebeklere sağladığı yarar da göz ardı edilmiyor. Tütün dumanından kötü kokulara, mantarlardan bakterilere, küflerden virüslere kadar zararlı pek çok unsuru ortadan kaldıran Toshiba hava temizleyici, bu açıdan bebekli evlerde de avantaj sağlıyor. Dünyaya gözlerini yeni yeni açmış, henüz hücreleri çok taze olan bebekler dışarıya karşı o oranda da hassas oluyor. Bu hassasiyete gereken özeni göstermek için de oda hava temizleyicileri ebeveynlerin tercihi olabiliyor. Toshiba, sunduğu hava temizleyicilerindeki birbirinden harika özellikler ile de bebeğiniz için sağlıklı bir solunum ortamı sağlamanızı kolaylaştırıyor. Örneğin, otomatik, turbo ya da uyku modlarını kullanarak cihazı özelleştirmeniz mümkün. Uyku moduna alındığında 28 dB ses hassasiyeti gösteren Toshiba hava temizleyicileri, böylece çocuğunuzun uyanmasına neden olmadan havadaki kaliteyi koruyor. Daha hızlı bir şekilde hava temizleme işlemi gerekiyorsa da dert değil. Turbo modu devreye sokarak hızlı bir sirkülasyondan yararlanabilirsiniz. Turbo modunda maksimum gürültü seviyesi 58 dB olan cihaz, DC motor ile donatılması sayesinde de hâlihazırda sessiz çalışabiliyor. Üstelik cihazı hareket ettirmeniz için tasarlanan tekerlekler de 10 kg ağırlığındaki Toshiba hava temizleyicisinin kolayca yerinin değişmesini sağlıyor. Böylece cihazı bir odadan diğer bir odaya taşımanız da çocuk oyuncağı.

Ek Özellikleri Tanıyın

38 – 66 metrekare ölçüleri arasındaki yerlerde ideal olan Toshiba hava temizleyicilerinin ölçüsü 670 x 310 x 310 mm şeklinde. Cihazın kompakt, sade ve modern tasarımı da sevilen özellikleri arasında. Görünüm itibarıyla evlerden ofislere kadar pek çok mekânda hiç sırıtmayan Toshiba hava temizleyici tavsiye listelerinde bu yanıyla da dikkat çekiyor. Ön filtrenin, HEPA filtrenin ömrünü gösteren değerler, VOC kalite göstergesi, çocuk kilidi, PM2.5 sayısal göstergesi cihazın ön yüzeyinde görebilecekleriniz arasında. Cihaz yalnızca 220 ila 240 V arası bir elektrik değerinde kullanılabiliyor. Dolayısıyla cihazın uzun süre kullanılmayacağı durumlarda fişini çekmeniz avantajınıza olacaktır. Etrafında minimum 30 cm’lik boş bir alan bırakılması gereken Toshiba hava temizleyicisi, kolay açılıp kapanabilen, yönetilebilen yapısı ile de kullanıcı dostu. Ayrıca Toshiba hava temizleyici iyon sterilizasyonu sağlaması ile de takdir topluyor. Tüm bunlara ödüllü tasarım başarısını da ekleyince birbiri ardına kazanımlar kaçınılmaz. Reddot Ürün Tasarımı Ödülü ile de adından söz ettiren Toshiba hava temizleyicileri, yüksek tasarım kalitesini de böylelikle ispatlıyor. Siz de kendiniz, sevdikleriniz, personeliniz vs. için daha solunabilir bir hava sağlamak istiyorsanız Toshiba hava temizleyici tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz müşteri destek ve WhatsApp hattı gibi irtibat kanallarına ulaşmak için buraya da tıklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.