Akıllı Çözümler

Klima Neden Koku Yapar?

Klima Neden Koku Yapar?

Klimalar hem yaz hem kış aylarında, ortam sıcaklığını belli bir seviyeye çekmek amacıyla faydalanılan kullanışlı teknolojik cihazlar arasında yer alıyor. Yaz sıcaklarından bunaldığımızda klimaların serinletme özelliğiyle kendimize gelebilir, kışın da sevdiklerimizle üşümeden vakit geçirebiliriz. Ancak her elektronik alet gibi klimalarda da zaman zaman istenmeyen durumlar baş gösterebilir.

Klima Neden Isıtmaz?

Klima Neden Isıtmaz?

Kapalı ortamlarda her mevsim rahat olmak adına yararlandığımız iklimlendirme cihazlarından olan klimalar sadece evlerin değil; AVM, ofis, hastane, okul, otel ve benzeri tüm sosyal ortamların vazgeçilmezi. Ancak her çeşit teknolojik alet gibi klimalar da arada sırada belli arızalar verebiliyor. Klima kullananların sıklıkla karşılaştığı aksaklıklar biri de ısıtmama sorunu.

Klima Su Akıtıyor, Ne Yapmalı?

Klima Su Akıtıyor, Ne Yapmalı?

Yaz aylarının en büyük kurtarıcıları klimalar, su akıtma problemi başta olmak üzere zaman zaman kullanıcılarını arızalar ve benzeri problemlerle baş başa bırakabiliyor. “Klima su akıtıyor, ne yapmalı?” sorusu, özellikle uzun zamandır aynı klima modeliyle yaşayan klima kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorulardan biri oluyor. Eğer siz de klima iç ünite su akıtıyor ya da klima dış ünite su akıtıyor gibi şikayetlere sahipseniz, bu tarz durumlarda ne yapmanız gerektiğine dair hazırladığımız bu rehberimizi okuyabilirsiniz.

TOSHIBA Klima Arıza Kodları Nelerdir?

TOSHIBA Klima Arıza Kodları Nelerdir?

Toshiba klima arıza kodları öğrendiğiniz takdirde cihazınızı kendi başınıza yönetebilmeniz için oldukça önemli. Farklı durumlara karşı pek çok arıza kodu sunan Toshiba klimaları, bu açıdan cihazınızın neye ihtiyacı olduğunu, ne gibi sorunlar yaşadığını ve ne yapılması gerektiğini de gösteriyor. Klimanızı bu yönde tanıdığınız takdirde kendi başınıza da pek çok işi çözebilir, ek zaman ve masraflardan kurtulabilirsiniz.

TOSHIBA Klima Filtre Işığı Yanıyor, Ne Yapmalıyım?

TOSHIBA Klima Filtre Işığı Yanıyor, Ne Yapmalıyım?

Klimanızın filtre ışığı yanıyor ve ne yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız içeriğimizdeki birden farklı senaryoya göre gerekli işlemi yapmanız mümkün. Çokça sorulan Toshiba klima filtre ışığı yanıyor ne yapmalıyım sorusuna verilen yanıt, söz konusu duruma göre değişkenlik gösterebiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.