Evinin Ustası

Klima Dış Ünite Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima Dış Ünite Temizliği Nasıl Yapılır?

Klimalar, yaz veya kış fark etmeksizin kapalı alanların ortam sıcaklığını ayarlamada onlarca yıldır faydalanılan kullanışlı ürünlerden. Günümüzde çoğu evde karşımıza çıkan bu ürünler sayesinde yaz kış evlerimizde bunalmadan ya da üşümeden vakit geçirmek mümkün oluyor.

Klima Montajı ile İlgili Merak Edilen Her Şey

Klima Montajı ile İlgili Merak Edilen Her Şey

Özellikle sıcak havalarda, kapalı mekanlarda bunalmadan vakit geçirmenin ideal çözümü olan klimalar, günlük hayatların bir parçası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Siz de evinize bir duvar tipi klima satın aldığınızda montajını yaptırmak için, elinizdeki cihazın markasının yetkili servisinden destek almanız, bu işteki en garanti yoldur. Zira klima montajı ustalık gerektiren bir iş kolu.

VRF Klima Sistemleri Bakımı Nasıl Yapılır?

VRF Klima Sistemleri Bakımı Nasıl Yapılır?

VRF klima sistemleri hem ev hem ofislerde konfor sağlayan, yaz kış kullanım imkanı sunan kullanışlı cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Her klima modelinde olduğu gibi VRF klima sistemlerinde de cihazların bakımı ve temizliği bir hayli önemli oluyor. Hem cihaz ömrünü uzatan hem de daha iyi performans vermesini sağlayan VRF klima sistemi bakımı nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir, gelin birlikte bakalım.

Isı Pompası Nedir, Nasıl Çalışır?

Isı Pompası Nedir, Nasıl Çalışır?

Isı pompası ortamda kendiliğinden var olan düşük sıcaklıktaki ısıyı alıp yüksek sıcaklığa ulaştırarak yine ortama aktarıyor. Bu açıdan doğada mevcut olan ancak sıcaklığı düşük olduğu için kullanılması güç enerjinin sıcaklığının kullanılmasını sağlıyor. Dünya üzerinde hâlihazırda var olan ısıyı transfer edebildiği için de ısı pompalarının geleceğin iklimlendirme sistemi olduğu görüşü oldukça yaygın. 

TOSHIBA Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

TOSHIBA Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Toshiba klima temizliği iklimlendirme cihazınızı çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanız için periyodik olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler. Cihazın modeline, kullanım şekli ve miktarına, benzeri durumlara göre de Toshiba klima temizleme süresi değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca cihazın temizlenecek alanlarına göre de farklı metotların uygulanması mümkün.

TOSHIBA Klima Sıcak Ayarı Nasıl Yapılır?

TOSHIBA Klima Sıcak Ayarı Nasıl Yapılır?

Çetin kış şartları ya da soğuk havalar belirleyici olmaya başladığı zaman Toshiba klima sıcaklık ayarı ile eviniz, ofisiniz, benzeri yaşam alanlarınızın iklimlendirmesini özelleştirebilirsiniz. Kompakt, yalın ve anlaşılır tasarımı sayesinde ilgili işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlayan Toshiba klimaları, pratik arayüzü ile de kullanıcı dostu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.